ТОВ “Персональний Український Лізинг” (Personal Ukrainian Leasing, LLC) - Лізингова компанія, яка працює за міжнародними стандартами і реалізує передові технології надання послуг лізингу легкових автомобілів преміум класу по всій Україні.

Про компанію PUL

 • Член Асоціації "Українське об’єднання лізингодавців"
 • Стабільно фінансуємо в гривні без прив'язки до курсу валют
 • Оформлюємо угоди протягом 24 годин
 • Постійно залучаємо необхідні ресурси для зростання бізнесу
 • Взаємодіємо з іноземними фінансуючими компаніями
 • Націлені на довгострокові взаємовідносини з контрагентами
 • Створюємо партнерські програми
 • Підтримуємо колобораційні проекти

Про персонал

Бабело Сергій Юрійович
Директор

Понад 15 років працює в сфері лізингу. Має диплом спеціаліста з фінансів Сумського Державного Університету. Сертифікований спеціаліст лізингового бізнесу Спільної українсько-американської програми сертифікації USAID.

Пілецький Олександр Петрович
Заступник директора. Відповідальний за комерційну діяльність

Понад 12 років працює в сфері лізингу та банківської справи. Має дипломи магістра банківської справи та магістра права Київського Національного Економічного Університету ім. В. Гетьмана. Сертифікований спеціаліст лізингового бізнесу Спільної українсько-американської програми сертифікації USAID.

Зайченко Олена Володимирівна
Головний Бухгалтер

Понад 10 років працює в сфері бухгалтерського обліку. Має диплом магістра з економіки підприємства Київського Національного Економічного Університету ім. В.Гетьмана. Має досвід роботи головним бухгалтером в галузі торгівлі та надання послуг фізичним та юридичним особам.

Куркін Данило Олексійович
Директор департаменту Маркетингу та Зв’язків з громадськістю

Має диплом канадського коледжу Sheridan College за спеціальністю Advertising and Marketing Communications. Отримує диплом з міжнародного бізнесу в Київському Національному Економічному Університеті ім. В. Гетьмана.

Інформація про механізми захисту прав споживачів фінансових послуг.

Усі спори, що виникають із договору лізингу між ТОВ «ПЕРСОНАЛЬНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЛІЗИНГ» та Клієнтом(Лізингоодержувачем), вирішуються шляхом переговорів, а у разі недосягнення згоди – у порядку, встановленомучинним законодавством України.

  Клієнт має право на звернення:

 • до ТОВ «ПЕРСОНАЛЬНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЛІЗИНГ»:
  - письмово, шляхом надсилання звернення поштою, за адресою місцезнаходження ТОВ «ПЕРСОНАЛЬНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЛІЗИНГ»: 04053, м.Київ, вулиця Січових Стрільців, буд. 50;
  - в електронній формі на адресу: [email protected];
  - усно: особисто або за допомогою засобів телефонного зв’язку за номером телефону: +380 (44) 459-05-15;
 • до Національного банку України:
  - в електронній формі використовуючи онлайн-форму на вебсайті НБУ, або на електронну пошту [email protected], використовуючи спеціальну форму;
  - письмово, шляхом надсилання листа разом із документами на адресу: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9.
Розгляд вищевказаних звернень, які повинні бути подані у письмовому (електронному) вигляді, здійснюється у порядку та строки, передбачені Законами України «Про захист прав споживачів» та «Про звернення громадян».

Дозвільні Документи PUL

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРСОНАЛЬНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЛІЗИНГ" здійснює свою діяльність з надання послуг фінансового лізингу на підставі Ліцензії на надання послуг з фінансового лізингу, б/н, видана Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Розпорядження Нацкомфінпослуг від 15.05.2018 № 740) та Довідки про взяття на облік юридичної особи, як такої, що має право надавати послуги з фінансового лізингу серія ФЛ №628, виданої Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України 19.04.2018 року.

Регулятор: Національний банк України. Місцезнаходження: вулиця Інститутська, 9, Київ, 01601; Тел.: +38 (044) 230 18 44; Email: [email protected]

Ставка фінансування по договору лізингу від 23-30% річних в залежності від виду предмета лізингу.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Персональний Український Лізинг"(скорочена назва ТОВ "П.У.Л.") - зареєстровано 11.12.2017.

Товариство не має відокремлених підрозділів. Порушення провадження у справі про банкрутство, застосування процедури санації фінансової установи – відсутні. Рішення про ліквідацію фінансової установи – не приймались. Наглядова рада товариства – відсутня.

Кінцеві бенефіціарні власники ТОВ "П.У.Л.":
ЩЕРБАНЬ ПАВЛО ПАВЛОВИЧ, 50%
СОСІС ОЛЕКСАНДР ЙОСИПОВИЧ, 35%
ВАСИЛЬКОВ ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ, 15%