ТОВ “Персональний Український Лізинг” (Personal Ukrainian Leasing, LLC) - Лізингова компанія, яка працює за міжнародними стандартами і реалізує передові технології надання послуг лізингу легкових автомобілів преміум класу по всій Україні.

Про компанію PUL

  • Член Асоціації "Українське об’єднання лізингодавців"
  • Стабільно фінансуємо в гривні без прив'язки до курсу валют
  • Оформлюємо угоди протягом 24 годин
  • Постійно залучаємо необхідні ресурси для зростання бізнесу
  • Взаємодіємо з іноземними фінансуючими компаніями
  • Націлені на довгострокові взаємовідносини з контрагентами
  • Створюємо партнерські програми
  • Підтримуємо колобораційні проекти

Про персонал

Бабело Сергій Юрійович
Директор

Понад 15 років працює в сфері лізингу. Має диплом спеціаліста з фінансів Сумського Державного Університету. Сертифікований спеціаліст лізингового бізнесу Спільної українсько-американської програми сертифікації USAID.

Пілецький Олександр Петрович
Заступник директора. Відповідальний за комерційну діяльність

Понад 12 років працює в сфері лізингу та банківської справи. Має дипломи магістра банківської справи та магістра права Київського Національного Економічного Університету ім. В. Гетьмана. Сертифікований спеціаліст лізингового бізнесу Спільної українсько-американської програми сертифікації USAID.

Зайченко Олена Володимирівна
Головний Бухгалтер

Понад 10 років працює в сфері бухгалтерського обліку. Має диплом магістра з економіки підприємства Київського Національного Економічного Університету ім. В.Гетьмана. Має досвід роботи головним бухгалтером в галузі торгівлі та надання послуг фізичним та юридичним особам.

Куркін Данило Олексійович
Директор департаменту Маркетингу та Зв’язків з громадськістю

Має диплом канадського коледжу Sheridan College за спеціальністю Advertising and Marketing Communications. Отримує диплом з міжнародного бізнесу в Київському Національному Економічному Університеті ім. В. Гетьмана.

Дозвільні Документи PUL

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРСОНАЛЬНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЛІЗИНГ" здійснює свою діяльність з надання послуг фінансового лізингу на підставі Ліцензії на надання послуг з фінансового лізингу, б/н, видана Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Розпорядження Нацкомфінпослуг від 15.05.2018 № 740) та Довідки про взяття на облік юридичної особи, як такої, що має право надавати послуги з фінансового лізингу серія ФЛ №628, виданої Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України 19.04.2018 року.

Регулятор: Національний банк України. Місцезнаходження: вулиця Інститутська, 9, Київ, 01601; Тел.: +38 (044) 230 18 44; Email: [email protected]

Ставка фінансування по договору лізингу від 23-30% річних в залежності від виду предмета лізингу.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Персональний Український Лізинг"(скорочена назва ТОВ "П.У.Л.") - зареєстровано 11.12.2017.

Товариство не має відокремлених підрозділів. Порушення провадження у справі про банкрутство, застосування процедури санації фінансової установи – відсутні. Рішення про ліквідацію фінансової установи – не приймались. Наглядова рада товариства – відсутня.

Кінцеві бенефіціарні власники ТОВ "П.У.Л.":
СОСІС ОЛЕКСАНДР ЙОСИПОВИЧ, 50%
ЩЕРБАНЬ ПАВЛО ПАВЛОВИЧ, 50%